به کارگیری مشعل در انواع کارخانه های صنعتی

انتخاب عنوان کتاب با ویژگی‌های دیالکتیکی مشابه، چالش‌های مشابهی را برمی‌انگیزد.

به عنوان مثال، استفانی اورسو اسپینا (2000) در مورد فرآیند شناسایی عنوانی برای کتاب خود، دود و آینه ها زمینه پنهان خشونت در مدارس و جامعه، خاطرنشان کرد.

که گزینه های زیادی پیشنهاد و رد شدند پیدا کردن چند کلمه برای درک مقصود و محتوا آسان نبود کتابی که هم مفاهیم و مفروضات مربوط به خشونت در مدارس را به چالش می‌کشد و هم آشکار می‌کند.

از استعاره دود و آینه که قسمت اول عنوان کتاب را به خود می گیرد، اسپینا (2000) این دو نمونه را بررسی کرد و به نقش آنها به عنوان ابزار قدیمی و محترم تجارت شعبده بازو اشاره به اینکه چگونه دود مشعل صنعتی گازی آنچه را که واقعاً روی صحنه می‌گذرد پنهان می‌کند در حالی که آینه‌ها هم بازتاب می‌کنند و هم تحریف می‌کنند.

می توان مشاهده کرد که چگونه دود و آینه “وقتی برای اهداف شوم تر استفاده می شوند می توانند ابزار فریب مرگبار باشند.

اسپینا (2000) پس از این کاوش در مورد برخی از روش‌های عملکرد نمادین دود و آینه اظهار داشت نویسندگان این مجموعه، به‌صورت فردی و جمعی، استفاده مخفیانه از ماشین‌های دود و آینه‌های تحریف‌شده مختلف را برای پنهان کردن موارد مهم محکوم می‌کنند.

حقایق و منحرف کردن توجه از مسائل اساسی خشونت انتخاب من از یک مشعل شوفاژ گازی، و همراه کردن آتشی که برای آن به عنوان وسیله نقلیه خدمت می کند، نتیجه یک سری پیشنهادات و ردهای مشابه در فرآیند فکری من بود.

به طور مشابه، مشعل مرغداری گازی را می توان برای اهداف تولیدی و جشن مانند نمایش و تداوم نمادین میراث بازی های المپیک استفاده کرد.

توانایی ایجاد و مهار آتش یکی از معدود جنبه های تعیین کننده ای است که انسان را از سایر موجودات زنده جدا می کند و این مهارت نقش مهمی در تکامل گونه انسانی داشته است.

مشعل‌های آتشی که حمل می‌کنند می‌توانند غذا بپزند، بدن‌ها و سرپناه‌های سرد را گرم کنند، فضاهای مقدس را پاکسازی یا پاکسازی کنند، و به مهمانی‌های نجات در جستجوی گمشده‌ها هشدار دهند.

اما از مشعل‌ها و شعله‌های آتش نیز می‌توان برای رهبری تظاهرات و تخریب استفاده کرد مشعل گازی دستی توسط روستاییان خشمگینی که هیولای فرانکنشتاین را تعقیب می‌کردند حمل می‌کردند و ملی‌گرایان آشفته در راهپیمایی‌ها بلند می‌کردند آتش بسیاری از پیکره های سوزانده شده را در آتش گرفته است.

 • منابع:
  1. Passing the Torch, Minding the Flames, and Playing With Fire
 • تبلیغات: 
  1. تصاویر هولناک ظروف مسی که مردم معتقد اند برای یک جن است!
  2. کودکان افغانی با به آتش کشیدن پرچم حزب طالبان جشن شادی بزرگی گرفتند
  3. جورابی که باعث تقویت موقت حافظه می شود
  4. طراحی نوعی آنتی ویروس که می تواند محل گنج را شناسایی کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.